3 Μαρ 2012

Δημήτρης Θεοδοσίου: "Πολλά συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές"

Ο προπονητής του πρωτοπόρου και πρωταθλητή πλέον Αρη Αιτωλικού Δημήτρης Θεοδοσίου μίλησε αποκλειστικά στο olatagoal μετά τη νίκη της ομάδας του  επί του Ολυμπιακού Παναιτωλίου με 3-0.

Αναλυτικά οι δηλώσεις:
Σήμερα μπήκαμε πολύ δυνατά στο παιχνίδι παίζοντας καλό ποδόσφαιρο και καταφέραμε να έχουμε πετύχει τρία τέρματα στα πρώτα είκοσι πέντε λεπτά. Στη συνέχεια και μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου είχαμε αρκετά καλό ρυθμό. Δημιουργήσαμε αρκετές ευκαιρίες και θα μπορούσαμε να έχουμε πετύχει και άλλα τέρματα.  Θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου για την νίκη και την εμφάνισή τους. Ήταν το τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι με τον κόσμο να δημιουργεί ωραία ατμόσφαιρα και την ομάδα να ανταποδίδει με την νίκη της.
Εμείς συνεχίζουμε την προσπάθειά μας έτσι ώστε να παρουσιαστούμε όσο το δυνατόν καλύτερα προετοιμασμένοι στους αγώνες μπαράζ.