29 Σεπ 2013

Δεν "Χ"άρηκε

Πικρή γεύση άφησε το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα με τον παναρκαδικό στην Α.Ε.Μεσολογγίου. Οι "κανονιέρηδες" προηγούνταν στο σκορ με 2-1 και στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα δέχτηκαν το γκολ της ισοφάρισης και άφησαν πίσω τους δύο πολύτιμους βαθμούς.

Το φίλμ του αγώνα:
13' Φάουλ Σαραντόπουλου διώχνεισε κόρνερ ο Ανδριόλας
27' Ο Γαλάνης από καλή θέση σουτ άστοχο
32' Γκοοολ 1-0 με σύστοχο χτύπημα πέναλτι του Σκούφαλη
43' Τετ-α-τετ Πέντσα αποκρούει ο Ανδριόλας
53' Σουτ Μουστογιάννη αποκρούει ο Ρόκκος
60' Ανάποδο ψαλίδι σκούφαλη λίγο άουτ
64' Γκοοολ 1-1 Ο Μιχαλοπουλος εκτελεί φάουλ από μακριά και από ασυνενοησία Ανδριόλα και Χατζόπουλου η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα
68' Σουτ Σκάρου στο κάθετο δοκάρι
79' Ανάποδο ψαλίδι Σκούφαλη στο οριζόντιο δοκάρι
83' Γκοοολ 1-2 Ο Τσιούνης με καφαλιά δίνει το προβάδισμα στην ΑΕΜ
88' Σουτ του Σκο'υφαλη ελάχιστα άουτ
91' Γκοοολ Ο Μουστογιάννης με καφαλιά ισοφαρίζει

Παναρκαδικός: Ανδριόλας, Γ.Κυριακόπουλος, Μπούτας, Χατζόπουλος, Δ.Κυριακόπουλος, Παπαζούδης (82' Μέλλος ), Μουστόγιαννης, Μπινιχάκης (65' Καδάς ), Γαλάνης (71' Ντινιωτάκης ), Σκάρος, Σκούφαλης
Α.Ε Μεσολογγίου: Ρόκκος, Θεοδωρίδης, Ανυφαντής (46' Τσιούνης ), Καβαλάρης, Μπαλαούρας, Δενδρινός, Μιχαλόπουλος (72' Ξευγένης ), Ζαχαράκης, Σαραντόπουλος, Πέντσας, Αρώνης (82' Νάκος )