11 Νοε 2015

Πρόκριση για την Κ20 του Παναιτωλικού...4 - 1 τον Α.Ο. Ρηγανά

Την πρόκριση στην προημιτελική φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣΝΑ πήρε η Κ20 του Παναιτωλικού που επιβλήθηκε εκτός έδρας με 4 - 1 του Α.Ο. Ρηγανά. Η ομάδα του Παναιτωλικού προηγήθηκε με 0 - 1 στο ημίχρονο και στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου πέτυχε το δεύτερο γκολ. Οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 1 - 2, όμως δε μπόρεσαν στη συνέχεια να διεκδικήσουν κάτι περισσότερο και δέχτηκαν δύο ακόμα τέρματα. Για τον Παναιτωλικό δύο γκολ σημείωσε ο Μωραΐτης και από ένα οι Μυτιλήνης και Γκασούκας. Σκόρερ του Α.Ο. Ρηγανά ήταν ο Πελεκάνος.
Για τον Παναιτωλικό αγωνίστηκαν οι: Κουσιάδης, Μπελεβώνης, Τασούλης, Μιχάι, Μαλλής, Μαργαρίτης, Κοντογιάννης Γ., Μυτιλήνης (80’ Γκασούκας), Γιαννιώτης (62’ Βασιλούδης), Βακράκος (74’ Παρράς), Μωραΐτης.