12 Νοε 2015

Πρόκριση για τον Ηρακλή Αστακού στους ''8'' του κυπέλλου

Με πολλές αλλαγές στη σύνθεσή του ο Ηρακλής Αστακού κατάφερε να περάσει απο την δύσκολη όπως αποδείχτηκε έδρα της ομόνοιας Κεχρινιάς. Η ομάδα της Κεχρινιάς προηγήθηκε στο σκορ μόλις στο 6 λεπτό με γκολ του Μηλια και φαινόταν να πιστεύει στην πρόκριση όμως στο τελευταιο λεπτο του πρώτου ημιχρόνου δεν μπόρεσε να κρατήσει ανέπαφη την εστια της κανοντας ο Λιβάνης το 1-1 για τον Ηρακλή Αστακού.Στο δευτερο ημίχρονο ο Ηρακλής πίεζε συνεχώς και κατάφερε να βάλει το γκολ της πρόκρισης στο 78' λεπτό με τον Χάνδρα ι.

Διαιτητές της αναμέτρησης: Καλαμάρης Κων/ντινος , Αντωνόπουλος Ιωάννης , Δημονίτσας Δημήτριος

ΟΜΟΝΙΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ : Διγώνης κ, Φασιανός Δ, Μακραδήμας Κ, Φέυγας Γ, Ζούμπος Κ, Μπαλης Χ, Μήλιας κ, Κρατάσιος κ, Θεοδωράκης σ, Παπαχαραλάμπους κ, Κατσάνοσ ι,

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ : Ρηγάλος Γ, Κουτσολάμπρος Δ, Λιβάνης Π, Παπαχήσης Ι, Γκάτσης Ι, Λιβάνης Β, Λιβάνης Θ, Lici D, Χάνδρας Ι, Κοτρότσος Γ, Λιβάνης Γ.

Επιμέλεια: Ντάικος Θεοφάνης